ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6925325
nr 692 5325
Rokokostil, höjd: 120
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 april 2011
kl 19:38:53
17/4 10:15:26
100 kr
17/4 23:00:56